KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036219
nr 1703 6219
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 54x69 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:36:06
25/5 21:17:49
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund