KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036219

nr 1703 6219

Ebbe Höglund

(1914-1993), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 54x69 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 maj 2025
kl 18:36:06

25/5 21:17:49 1      Vinnande bud

Ebbe Höglund

Läs mer om Ebbe Höglund